Menu
Ciekawe strony:

http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa
http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/konferenzmobel
Mydło sandałowe - opinie ludzi o tym kosmetyku
We wpisie będą przedstawione opinie o mydle sandałowym, które zostały opisane przez blogerów na swoich stronach i forach. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z kobiet napisała: " Lubię naturalne mydła. Wybieram mydła najróżniejszych producentów. Jeden warunek ? ma mieć roślinne składniki." Wybiera ta osoba mydła o naturalnym składzie, które  mają niewiele  składników. Nie toleruje gdy w mydle są sztuczne dodatki. Uważa to za niepotrzebną chemię. Więc mydło sandałowe tak się jej spodobało.  Kupiła mydło sandałowe, które jest  wykonane specjalnie dla cery wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na kolejnym forum możemy  przeczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który jest wytwarzany z drzewka sandałowego posiada  także  właściwości chłodzące i pozostawia na ciele długotrwałe uczucie świeżości.  Natomiast gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  posiada  jedynie  trzy składniki. Na opakowaniu mydła  umieszczono zasadnicze  informacje o producencie i składnikach. Znajdziemy  też  informację, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu opakowania odczujemy miły zapach. Ma ono charakterystyczną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona zbyt intensywna i nie drażni naszego powonienia. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest trochę transparentne. W zetknięci z wodą robi się przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - opinie ludzi o tym kosmetyku
Zobacz również: Opis oryginalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag